پشتیبانی

چدن کاوه را بیشتر بشناسیم

چدن کاوه را بیشتر بشناسیم

" گروه صنعتی چدن کاوه بدر" در تاریخ دوم اردیبهشت ماه سال 1377جهت تولید انواع قطعات صنعتی فعالیت خود را آغاز نموده است . شرکت بر این باور استوار است تا با گرد آوردن افراد متخصص در زمینه های صنعتی و استفاد از روش های استاندارد روز دنیا ، بتواند اقدام به تولید و نوآوری در زمینه صنعتی ، جهت عمران و آبادانی میهن عزیزمان نماید .این شرکت با تکیه بر تخصص تیم کارشناسی خود سعی دارد همواره رضایت مشتریان محترم را کسب نموده و بهترین تولیدات ممکن را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید تا بتواند به اهداف خود نائل آید . گروه صنعتی چدن کاوه بدر مفتخر است در سال 1388 اقدام به تولید انحصاری دریچه های کوپلیمری نماید که این نوع محصول در اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت های صنعتی به شماره 63939 مورخ 1388/12/22 و شماره 76619 مورخ 1391/06/15 موفق به دریافت گواهی نامه ثبت اختراع گردید . گروه صنعتی چدن کاوه بدر در سال 1391 جهت تولید دریچه های کوپلیمری موفق به راه یابی به نخستین نمایشگاه و جشنواره ی توانمندی های صنعت آب و فاضلاب کشور گردد که در این مراسم موفق به دریافت لوح سپاس از معاونت نظارت بر بهره برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشورگردید . در این جشنواره که با حضور مهندس نامجو وزیر محترم نیرو برگزار گردید مهندس نامجو از دریچه های کوپلیمری به عنوان نسل جدید دریچه های منهول رونمایی کردند . همچنین از دیگر افتخارات گروه صنعتی چدن کاوه بدر در سال 1391 دریافت تندیس ملی بقراط در گروه آب و فاضلاب و دریافت تندیس کنفرانس ملی مدیریت سیلاب از معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری را می توان اشاره کرد .

اعلام نام گروه صنعتی چدن کاوه بدر در لیست فهرست بهای برنامه و بودجه سال 1396

گروه صنعتی چدن کاوه بدر افتخار دارد اعلام نماید با توجه به درخواست و حمایت های بی دریغ تمامی پیمانکاران و مدیران اجرایی کشور تمامی محصولات کوپلیمری شرکت چدن کاوه بدر جهت انعقاد قرارداد با سازمانها و ارگانهای دولتی در لیست فهرست بهای برنامه و بودجه سال 1396 قرار گرفت.
از طریق آدرس زیر می توانید لیست فهرست بهای واحد پایه رشته ابنیه سال 1396 که فصل بیست و سوم آن مربوط به کارهای پلیمری و پلاستیکی می باشد را مشاهده نمایید.
سایت سازمان برنامه و بودجه کشور