امروز: یکشنبه، 24 تیر 1403

دریچه کامپوزیتی، دریچه چدنی، دریچه منهول، دریچه فاضلابی


قاب و دریچه منهول چدنی

دریچه منهول چدن به آلیاژهایی از آهن، کربن و سیلیسیم گفته می‌شود که قسمتی از آن (بیش از 95 درصد وزنی) از آهن، حدود 1/2 تا 2/6 درصد از کربن و حدود 1 تا 3 درصد از سیلیسیم ساخته شده است. گرچه فولاد نیز مانند چدن از طریق افزایش کربن به آهن ابداع میشود اما اختلاف اصلی آنها در مقدار کربن به وجود آمده در آنهاست؛ به همین گونه‌ای که فولاد کمتر از دو درصد کربن دارد ولی کربن ساخته شده در چدن بیش از دو درصد است.دسته بندی: وبلاگ
تاریخ: 13 آذر 1399

نصب قفل های ضد سرقت نسل جدید بر روی دریچه های منهول

نوآوری دیگری از شرکت چدن کاوه: نصب قفل های ضد سرقت نسل جدید بر روی دریچه های منهول


به گزارش روابط عمومی چدن کاوه سرقت دریچه های منهول یكی از مشكلاتی است كه همواره خدمات رسانی در این بخش را با مشكل اساسی مواجه می كند."منهول" یک نوع از اتصالات است که برای متصل کردن چند شبکه و خط راه رو در صنعت آب و فاضلاب, مخابرات, حمل و نقل, شهرداری ها و دیگر سازمان ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

روباز ماندن این دریچه ها در عمل تبدیل به دامی برای عابرین پیاده و یا وسائل نقلیه می شود که امکان وقوع حادثه را در چنین شرایطی بالا خواهد برد.سرقت این دریچه ها علاوه بر خطرات و صدماتی که برای مردم و خودرو ها به وجود می آورد، باعث ورود نخاله و زباله و رسوبات از طریق دهانه منهول ها و انسداد خطوط می شود و هزینه های زیادی را به شرکت های خدمات رسان وارد می کند.

مدیران و سازمانهای مختلف در نشست های حضوری با مدیریت و تیم تحقیقاتی چدن کاوه با طرح این موضوع و تقاضا برای یافتن راهکاری در خصوص جلوگیری از این وضعیت خواستار یافتن راه حلی مناسب در این مورد شدند.دسته بندی: وبلاگ
تاریخ: 02 مرداد 1398

گروه صنعتی چدن کاوه بدر موفق به راه اندازی خط تولید دریچه های نانوکامپوزیتی شد

به گزارش روابط عمومی شرکت چدن کاوه بدر، گروه صنعتی چدن کاوه بدر موفق به راه اندازی خط تولید دریچه های نانوکامپوزیتی و بهره برداری از آن شد. چدن کاوه بدر که تولید کننده انحصاری دریچه های کوپلیمری در ایران است با راه اندازی این خط تولید , مجموعه کاملی از انواع دریچه های منهول را به مصرف کنندگان خود عرضه می کند.

مهندس داوود پروانه وار موسس و مدیر عامل چدن کاوه بدر گفت: با اشاره به نیاز بازارهای داخلی و صادراتی موفق شدیم تا در کنار دیگر محصولات, دریچه های منهول نانوکامپوزیتی (بتن الیاف دار) را به خط تولید برسانیم. این دریچه ها با مواد نانو کامپوزیتی و با استفاده از فرایند اس ام سی و استاندارد EN 124 تولید و ساخته می شوند.

وی افزود: این دریچه ها برای مناطق ترافیکی, وسیله نقلیه یا عابر پیاده تولید می شود و بر اساس نیاز مشتریان در ابعاد گوناگون و در اشکال مختلف تولید میگردد. از جمله این اشکال می توان به دایره ای، مربعی، مستطیلی و…اشاره کرد.

همچنین مدیر بازرگانی شرکت چدن کاوه بدر, مهندس جعفر پروانه وار, با اشاره به قیمت بسیار اقتصادی و مناسب دریچه های نانو کامپوزیتی گفت:چدن کاوه بدر با تولید دریچه های نانو کامپوزیتی اولین و تنها شرکت تولید کننده ای است که تمام انواع دریچه های منهول رایج در صنعت (چدنی- کوپلیمری-نانوکامپوزیت) را به صورت یکجا تولید می کند که این امکان خوبی برای مصرف کنندگان فراهم می آورد تا با توجه به نیاز خود از این محصولات انتخاب و استفاده نمایند.

وی در پایان تصریح کرد :با توجه به دانش و تخصص و همچنین تجربیاتی که در این سال ها اندوخته ایم تلاش می کنیم , تا مجموعه بی نظیری از خدمات و تولیدات را به مصرف کنندگان عرضه کنیم.دسته بندی: وبلاگ
تاریخ: 22 تیر 1398

مراسم بیست و یکم سالگرد تاسیس شرکت چدن کاوه بدر


به همین مناسبت مراسمی در محل دفتر مرکزی شرکت با حضور مدیر عامل و مدیران اجرایی و مشاوران و دیگر همکاران در تاریخ 1398/02/04 برگزار گردید .


مراسم ابتدا با سخنرانی مدیر عامل و بنیانگذار شرکت جناب آقای مهندس داود پروانه وار و ابراز خرسندی و خوشنودی ایشان از پیشرفت غرور آفرین شرکت در طول سالهای اخیر و همراهی حاضرین در راستای تحقق این امر آغاز گردید و با اهدا هدایا به مناسبت یادبود این مراسم خاتمه یافت. در ادامه بخوانید ...دسته بندی: وبلاگ
تاریخ: 09 اردیبهشت 1398

چهاردهمین نمایشگاه آب و فاضلاب تهران


حضور مقتدرانه شرکت چدن کاوه بدر در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی آب و فاضلاب تهران، ارائه آخرین دستاورد های تولیدی این شرکت با استقبال پرشور متخصصین این حوزه قرار گرفت ، آخرین تکنولوژی در حوزه ساخت نسل جدید دریچه های منهول فاضلابی با قیمت های بسیار رقابتی و نیز امنیت و استانداردهای قابل قبول اماده ارائه به بازار مصرف گردید .

دسته بندی: وبلاگ
تاریخ: 30 مهر 1397

مقایسه قیمت های انواع دریچه منهولمقایسه بیشینه و کمینه قیمت های انواع منهول فاضلابی در بازار با لحاظ شرایط یکسان و استاندارد دریچه ها، در این مقایسه کیفیت و شرایط تحمل وزن دریچه و مزایای دیگر از قبیل ضد سرقت بودن نیز لحاظ شده است. در جزئیات بیشتر بخوانید ...

دسته بندی: وبلاگ
تاریخ: 23 مهر 1397

دیدار و معارفه مدیر عامل شرکت چدن کاوه بدر با شیخ های عراق جهت صادرات

دیدار جناب آقای مهندس داود پروانه وار با تعدادی از شیخ های عراق (بصره ، نجف ، کربلا ، بغداد ، الاماره و سلیمانیه )  معارفه بابت صادرات محصولات کوپلیمری
دیدار جناب آقای مهندس داود پروانه وار با تعدادی از شیخ های عراق (بصره ، نجف ، کربلا ، بغداد ، الاماره و سلیمانیه ) 
معارفه بابت صادرات محصولات کوپلیمری
در این دیدار که به دعوت نماینده سران ارشد سازمان های آب و فاضلاب شرکت های عراقی صورت پذیرفت ضمن تبادل نظر و راهکارهای مناسب در خصوص صادرات نسل جدید دریچه های کوپلیمری به عراق از حجم قابل توجه صادرات نیز استقبال و در برنامه اجرایی این شرکت ها قرار گرفت .

دسته بندی: وبلاگ
تاریخ: 18 اردیبهشت 1397