امروز: یکشنبه، 24 تیر 1403

دریچه کامپوزیتی، دریچه چدنی، دریچه منهول، دریچه فاضلابی


04/23 1403

به گزارش روابط عمومی شرکت چدن کاوه بدر، گروه صنعتی چدن کاوه بدر موفق به راه اندازی خط تولید درچه های نانوکامپوزیتی و بهره برداری از آن شد. چدن کاوه بدر که تولید کننده انحصاری دریچه های کوپلیمری در ایران است با راه اندازی این خط تولید , مجموعه کاملی از انواع دریچه های منهول را به مصرف کنندگان خود عرضه می کند.

مهندس داوود پروانه وار موسس و مدیر عامل چدن کاوه بدر گفت: با اشاره به نیاز بازارهای داخلی و صادراتی موفق شدیم تا در کنار دیگر محصولات, دریچه های منهول نانوکامپوزیتی (بتن الیاف دار) را به خط تولید برسانیم. این دریچه ها با مواد نانو کامپوزیتی و با استفاده از فرایند اس ام سی و استاندارد EN 124 تولید و ساخته می شوند.

وی افزود: این دریچه ها برای مناطق ترافیکی, وسیله نقلیه یا عابر پیاده تولید می شود و بر اساس نیاز مشتریان در ابعاد گوناگون و در اشکال مختلف تولید میگردد. از جمله این اشکال می توان به دایره ای، مربعی، مستطیلی و…اشاره کرد.

همچنین مدیر بازرگانی شرکت چدن کاوه بدر, مهندس جعفر پروانه وار, با اشاره به قیمت بسیار اقتصادی و مناسب دریچه های نانو کامپوزیتی گفت:چدن کاوه بدر با تولید دریچه های نانو کامپوزیتی اولین و تنها شرکت تولید کننده ای است که تمام انواع دریچه های منهول رایج در صنعت (چدنی- کوپلیمری-نانوکامپوزیت) را به صورت یکجا تولید می کند که این امکان خوبی برای مصرف کنندگان فراهم می آورد تا با توجه به نیاز خود از این محصولات انتخاب و استفاده نمایند.

وی در پایان تصریح کرد :با توجه به دانش و تخصص و همچنین تجربیاتی که در این سال ها اندوخته ایم تلاش می کنیم , تا مجموعه بی نظیری از خدمات و تولیدات را به مصرف کنندگان عرضه کنیم.

ارسال نظر

نام:*
ایمیل:*
متن نظر:
کد را وارد کنید: *
عکس خوانده نمی‌شود